PXL-MAD organiseert een OpenLesDag op woensdag 22 februari. Kijk hier voor meer info

Staff

DEPARTEMENTSHOOFD
Erwin GOEGEBEUR 

 

OPLEIDINGSHOOFD
Sonja SPEE 
 

COORDINATOREN
Nedda EL-ASMAR  (Juweelontwerp & Edelsmeedkunst)
Josefine MASS  (Internationalisering)
Luk LAMBRECHT  (Vrije Kunsten)
Luc RERREN  (PR en Communicatie)
Eline VALKENEERS (Educatieve Masteropleiding)
Johan VANDEBOSCH (Grafisch Ontwerp)
Bert WILLEMS  (Research)
 

DOCENTEN GRAFISCH ONTWERP
Tom ANDRIES
Ann BESSEMANS
Ilse BOLLENS
Kevin BORMANS
Katrien CARIS
Dominique DE GROEN
Bob DEKKERS
Kim DUCHATEAU
Fanny ENGIN
Sofie GIELIS
Giulio GALLI
Marta GUIDOTTI
Carl HAASE
Janneke JANSSEN (bursaal)
Tom LAMBEENS
Els MENTEN
Griet MOORS
Kris NAUWELAERTS
Wout OLAERTS
Lien PAULISSEN
Eli PRENTEN
Luc RERREN
Monique RUTTEN
Sabina SIEGHART (bursaal)
Piet SEURS
Charlotte SEVEREYNS
Krista SMEETS
Jenny STIEGLITZ
Hilde STEVENS
Carla SWERTS
Johan VANDEBOSCH
Filip VANDEPUTTE
Cathy VAN MAELE
Ine VANOEVEREN
Koen VANSTAPPEN
Walda VERBAENEN (bursaal)
Katleen VERJANS
Ellen VRIJSEN
 

COORDINATOR STAGE GRAFISCH ONTWERP
Cathy VAN MAELE
 

DOCENTEN JUWEELONTWERP 
& EDELSMEEDKUNST
Liesbet BUSSCHE (bursaal)
Patricia DOMINGUES (bursaal)
Nedda EL-ASMAR
Joani GROENEWALD (bursaal)
David HUYCKE
An JONCKERS
Maria KONSCHAKE (bursaal)
Lore LANGENDRIES
Audi PAUWELS
Kitty SPAENJERS
Anneleen SWILLEN
Charlotte VANHOUBROECK (bursaal)
Karen WUYTENS
 

COORDINATOR STAGE JUWEELONTWERP & EDELSMEEDKUNST
Karen WUYTENS 
 

DOCENTEN VRIJE KUNSTEN
Giovanna Caimmi (bursaal)
Caroline COOLEN
Lydia Hannah DEBEER
Peter DE CUPERE
Katinka DE JONGE (bursaal)
Kasper DE VOS
Stef DRIESEN
Natalia DROBOT (vrijwillig medewerker)
Eleanor DUFFIN (bursaal)
Mike FEYEN
Daan GIELIS
Carina GOSSELÉ
Sebastian GONZALEZ DE GORTARI (bursaal)
Toon LEEN (bursaal)
Maryam NAJD
Marieke PAUWELS
Jeroen PEETERS (bursaal)
Karin PEULEN
Margaux SCHWARTZ (bursaal)
Frank THEYS
Koen VAN DEN BROEK
Luca VANELLO (bursaal)
Ingel VAIKLA (bursaal)
Patrick VANDEN EYNDE
Elise VAN MOURIK (bursaal)
Ilse VAN ROY
Bruno VERMEIREN
Frederik VERGAERT
Aline VERSTRAETEN (bursaal)
Jeannine VRINS

COORDINATOR STAGE VRIJE KUNSTEN
Lieven SEGERS
 

DOCENTEN BEELDANALYSE, TEKENEN, BEELD & TECHNIEK
Patrick CEYSSENS
Roland CONINX
Ivan DOBREV
Fanny ENGIN
Carina GOSSELÉ
Peter HULSMANS
Boaz KAIZMAN
Griet MOORS
Lieven SEGERS
Hilde STEVENS
Wim VAN DER CELEN
Tom VANSANT
Katleen VERJANS
Ellen VRIJSEN
 

DOCENTEN THEORIE
Arne DE WINDE
Sofie GIELIS
Bram IEVEN
Vlad IONESCU
Erik NUYTS
Nadia SELS
Dominique SOMERS
Sonja SPEE
Johan VANDEBOSCH
Pieter VERMEULEN
Bert WILLEMS
 

DOCENTEN EDUCATIEVE MASTEROPLEIDING
Kim AERTS
Erwin CLAES
Els DE CEUSTER
Nele DHERT
Marie EVENS
Eveline LAMBRECHTS
Lore LINDEN
Marieke MISSOTTEN
Lien PAULISSEN
Eva SCHRAEPEN
Eline VALKENEERS
Kristof VAN GESTEL
Tom VANSANT
 

STUDENTENBEGELEIDING
Mieke BOES (studentenbegeleider)
Lore LINDEN (trajectbegeleider)
Maddy Schuermans (zorgbegeleider)
 

TECHNISCH EN ADMINISTRATIEF
 PERSONEEL
Frederik AERTS
Karolien BULLENS
Lydia CAUBERGH
Twan KERCKHOFS
Judith LINDEKENS
Jannick RABIJNS
David VANDENBORN
Hanneke VAN HAGE
 

Wens je iemand te contacteren via mail: Voornaam.Familienaam@PXL.BE