Staff

DEPARTEMENTSHOOFD
Erwin GOEGEBEUR 

 

OPLEIDINGSHOOFD
Erica CSELOTEI 
 

COORDINATOREN
Nedda EL-ASMAR  (Juweelontwerp & Edelsmeedkunst)
Erica Cselotei (Grafisch Ontwerp)
Dirk KENIS  (Internationalisering)
Luc RERREN  (PR en Communicatie)
Frank THEYS  (Vrije Kunsten)
Eline VALKENEERS (Educatieve Masteropleiding)
Bert WILLEMS  (Research)
 

DOCENTEN GRAFISCH ONTWERP
Ann BESSEMANS
Ilse BOLLENS
Kevin BORMANS
Katrien CARIS 
Wim DE BUCK
Bob DEKKERS
Kim DUCHATEAU
Fanny ENGIN
Sofie GIELIS
Carl HAASE
Pablo HANNON
Janneke JANSSEN (bursaal)
Dirk KENIS
Tom LAMBEENS
Els MENTEN
Griet MOORS
Kris NAUWELAERTS
Wout OLAERTS 
Wouter PARDAENS
Maria PEREZMENA
Eli PRENTEN
Maarten RENKENS (bursaal)
Luc RERREN
Monique RUTTEN
Piet SEURS
Krista SMEETS
Hilde STEVENS
Carla SWERTS
Cathy VAN MAELE
Johan VANDEBOSCH
Lieven VAN SPEYBROECK (bursaal)
Koen VANSTAPPEN
Walda VERBAENEN (bursaal)
Katleens VERJANS
Ellen VRIJSEN
 

COORDINATOR STAGE GRAFISCH ONTWERP
Erica CSELOTEI
 

DOCENTEN JUWEELONTWERP 
& EDELSMEEDKUNST
Nedda EL-ASMAR
Patricia DOMINGUES (bursaal)
Jos GEUSENS
Joani GROENEWALD (bursaal)
David HUYCKE
Machteld LAMBEETS
Audi PAUWELS
Kitty SPAENJERS
Anneleen SWILLEN (bursaal)
Karen WUYTENS
 

COORDINATOR STAGE JUWEELONTWERP & EDELSMEEDKUNST
Nedda EL-ASMAR 
 

DOCENTEN VRIJE KUNSTEN
Giovanna Caimmi (bursaal)
Jan CARLIER 
Gijsbrecht COENEN
Caroline COOLEN
Peter DE CUPERE
Ode DE KORT (bursaal)
Bas DE WIT
Natalia DROBOT (bursaal)
Eleanor DUFFIN (bursaal)
Stef DRIESEN
Sebastian GONZALEZ DE GORTARI (bursaal)
Vicky GRUYTERS
Lodewijk HEYLEN (bursaal)
Stijn MAES
Marieke PAUWELS
Frank THEYS
Koen VAN DEN BROEK
Hans VAN DIJCK
Ingel VAIKLA (bursaal)
Patrick VANDEN EYNDE
Elise VAN MOERIK (bursaal)
Ilse VAN ROY
Bruno VERMEIREN
Frederic VERGAERT

COORDINATOR STAGE VRIJE KUNSTEN
Frank THEYS
 

DOCENTEN BEELDANALYSE, TEKENEN, BEELD & TECHNIEK
Patrick CEYSSENS
Ivan DOBREV
Fanny ENGIN
Carina GOSSELÉ
Peter HULSMANS
Boaz KAIZMAN
Griet MOORS
Lieven SEGERS
Hilde STEVENS
Tom VANSANT
Katleen VERJANS
Ellen VRIJSEN
 

DOCENTEN THEORIE
Ilse BOLLENS
Arne DE WINDE
Sofie GIELIS
Vlad IONESCU
Dirk KENIS
Erik NUYTS
Nadia SELS 
Bert WILLEMS
Johan VANDEBOSCH
Pieter VERMEULEN
 

DOCENTEN EDUCATIEVE MASTEROPLEIDING
Kim AERTS
Erwin CLAES
Nele DHERT
Marie EVENS
Lore LINDEN
Lien PAULISSEN
Carla SWERTS
Eline VALKENEERS
Tom VANSANT
 

STUDENTENBEGELEIDING
Mieke BOES
Eline VALKENEERS
 

TECHNISCH EN ADMINISTRATIEF
 PERSONEEL
Karolien BULLENS
Lydia CAUBERGH
Twan KERKHOFS 
David VANDENBORN
Andries VANVINCKENROYE
 

Wens je iemand te contacteren via mail: Voornaam.Familienaam@PXL.BE